Prosty sposób na skuteczną sprzedaż lub wynajem

2019-11-08

Prosty sposób na skuteczną sprzedaż lub wynajem

Prosty sposób na skuteczną sprzedaż lub wynajem

 

Jak napisać ogłoszenie?

Portale ogłoszeniowe służą do dodawania ogłoszeń, a nieruchomościowe są miejscem gdzie możemy zamieścić ogłoszenie o chęci sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Przy czym większość portali ogłoszeniowych daje możliwość uszczegółowienia oferty poprzez jej uszczegółowienie, pod kątem lokalizacji jak i cech. Dla przykładu sprzedając działkę możemy wskazać jej dokładną lokalizację podając nawet dokładny adres ze wskazaniem punktu na mapie. Możemy również zamieścić dokładny opis wskazując jej atuty, czyli najlepsze naszym zdaniem cechy.

Zdjęcia są ważne

Jednym z najważniejszych elementów dobrej oferty jest wizualizacja. Z naszych obserwacji wynika, że zdjęcia powinny być dobrej jakości, ale nie retuszowane. Choć  takie zdjęcia dobrze wyglądają, to od razu rzuca się w oczy, że nie są naturalne. Użytkownika przyciągają ładne zdjęcia ale naturalne. Często lepsze efekty osiąga nawet gorsze ale z naturalnymi i prawdziwymi zdjęciami nieruchomości.

Zdjęcia lepszej jakości czy gorszej i tak są dużo lepsze niż ich brak. Oferty bez zdjęć praktycznie nie są przeglądane. Warto zatem o to zadbać.

Znając naszą nieruchomość nie będziemy mieli większego problemy z wpisaniem danych, przygotowaniem choćby krótkiego opisu i dodaniem kilku zdjęć.

Gdzie zatem dodać nasze ogłoszenie?

Najlepiej tam, gdzie potencjalny klient może znaleźć naszą ofertę. Portale popularne, znane i  reklamowane. Można znaleźć je tutaj i dodać ogłoszenie bezpośrednio. portale nieruchomosci jaksprzedac zdjecianieruchomosci

Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!