PORTALENIERUCHOMOSCI.PL - to jest to!

2019-10-30

PORTALENIERUCHOMOSCI.PL -  to jest to!

PORTALENIERUCHOMOSCI.PL -  to jest to!

Dzisiaj mija osiem lat funkcjonowania serwisu do publikacji ogłoszeń www.portalenieruchomosci.pl  To dobry czas aby podsumować jego działanie i podkreślić jego atuty.

Portal wystartował w 2011r. jako strona informacyjna,  wspierająca użytkowników portali ogłoszeniowych branży nieruchomościowej. W swym założeniu miała przekazywać informacje o tym jakie portale działają na polskim rynku, ich funkcjonalności i zasięgu. Portal pomagał wybrać najlepszy portal do zamieszczenia ogłoszenia. Stał się bardzo pomocnym źródłem wiedzy.

Obserwując zachowania użytkowników, bardzo szybko zauważyliśmy, że przydałoby się narzędzie, które daje możliwość dodania z tego miejsca ogłoszenia do wybranego portalu. I tak w kolejnych latach strona portalenieruchomosci.pl rozpoczęła swoje przeobrażenia. Najpierw powstała możliwość dodania ogłoszenia do czterech portali.  Użytkownicy docenili tę formę publikacji, dlatego w kolejnych miesiącach dodawaliśmy kolejne portale polskie, a następnie zagraniczne. Tak dotarliśmy do obecnej liczby 150 współpracujących z nami portali ogłoszeniowych. To najwięcej na rynku!

Dzięki współpracy oraz analizie potrzeb użytkowników, portalenieruchomosci.pl stało się najskuteczniejszym na rynku narzędziem, służącym do publikacji ogłoszeń o najmie i sprzedaży nieruchomości. Publikowane ogłoszenia trafiają do nawet 15.000.000 użytkowników portali ogłoszeniowych poszukujących domu, mieszkania, działki, lokali użytkowych i przemysłowych.

Dodanie ogłoszenia jest proste i trwa krócej niż 10 minut. Gotowy, aby spróbować jego skuteczności? PORTALENIERUCHOMOSCI.PL150portali portalenieruchomosci stopiecdziesiatportali nieruchomosci

Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!