Gdzie publikować ogłoszenia o sprzedaży i najmie?

2019-10-21

Gdzie publikować ogłoszenia o sprzedaży i najmie?

Gdzie publikować ogłoszenia o sprzedaży i najmie?

 

Kiedyś papier miał znaczenie.

Już dawno w niepamięć poszły gazety papierowe, w których publikowane były ogłoszenie branży nieruchomości. Pamiętamy jak przed laty domy, mieszkania, działki i obiekty komercyjne publikowane na kartach papierowych były kupowane w kioskach lub rozdawane na ulicach. Mieszkańcy naszego kraju byli przyzwyczajeni do tej formy promocji przez lata.

Teraz portale nieruchomości!

W XXI wieku króluje internet, a w nim dziesiątki serwisów ogłoszeniowych. Rynek podzielił się na publikatory o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym. Prym wiodą jednak portale ogólnopolskie, które oferują nieruchomości na sprzedaż w ujęciu ogólnopolskim, a dzięki coraz doskonalszym wyszukiwarkom regionalnie. Portale pozwalają na zawężenie wyszukiwań nie tylko do położenia, ale także do cech nieruchomości, ceny, wysokości czynszu.

Jakie portale wybrać?

Rynek ogłoszeniowy w Polsce jest bardzo już nasycony. Portali ogłoszeniowych jest dużo. Ale który należy wybrać aby skutecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość? To ważne pytanie, ale wprost trudno na nie odpowiedzieć, zwłaszcza jeśli rzadko korzystamy z portali nieruchomości.

A jak skutecznie sprzedać?

Rozwiązaniem jest dodanie ogłoszenia do wszystkich portali na rynku. Dzięki temu nasza oferta dotrze do milionów osób poszukujących nieruchomości. Dodanie ogłoszenia do każdego portalu osobno jest jednak bardzo kosztowne i pracochłonne. Odpowiedzią na potrzeby rynku jest strona portalenieruchomosci.pl, dzięki której w jednym miejscu dodamy ogłoszenie nawet do 150 portali nieruchomościowych.

Zobacz jak to działajaksprzedać